Časté dotazy

  Co je server SVJpoptavky.cz?

SVJPoptávky.cz  je nástroj pro členy výborů statutárních orgánů společenství  vlastníků jednotek, který odpovědným osobám pomáhá nakupovat služby či zboží při správně svěřeného majetku a prostor společného spoluvlastnictví efektivně s důrazem na zákonnou potřebu provádět výběr vhodného dodavatele s péčí řádného hospodáře definovaného povinnostmi  a odpovědností členů výboru dle § 159 zákona č.  89/2012

  Jak server SVJpoptavky.cz funguje ?

Člen výboru, tedy člen statutárního orgánu společenství zadá zdarma poptávku činnosti, které se společenství chystá realizovat. Server SVJpoptavky.cz rozešle poptávku vhodným dodavatelům a dodavatelé vyjádří svůj zájem poptávku realizovat nebo s tímto zájmem kontaktují zástupce společenství přímo.

  Jak získám kontakt na společenství?

Kontakt na poptávající společenství může získat pouze registrovaný dodavatel, který má zaplacenou službu „Nabídky“. K odběru poptávek se jako dodavatel, pokud jste již registrování, můžete si službu „Nabídky“ objednat již  dle cen a regionů ve kterém působíte. Všechny poptávky na serveru SVJpoptavky.cz jsou telefonicky ověřeny.

  Jak mohu zadat novou poptávku?

Poptávku můžete zadat jednoduše a zcela zdarma přes poptávkový formulář. Na každou poptávku Vám nalezneme vhodného dodavatele. Zadejte svou poptávku a ušetřete desítky procent z běžné ceny a prokažte shromáždění, že jste řádným hospodářem.

  Jaké jsou ceny služeb?

Zadání poptávky a základní registrace dodavatele do katalogu jsou zcela zdarma. Kontakty na poptávající, služba Nabídka a firemní zápis dodavatele jsou placenou službou, více viz ceník služeb.

  Platí se z uzavřených obchodů nějaké provize?

Provize ani jiné poplatky se z uzavřených obchodů neplatí. Za služby se platí pouze paušální poplatek za období 1, 3, 6, 12. Více informací o cenách viz ceník.

  Ztratil jsem heslo, co mám dělat?

Napište nám na kontakt@svjpoptavky.cz o heslo, které Vám zašleme na Váš e-mail nebo si heslo můžete nechat automaticky zaslat.

  Jak mám aktualizovat údaje o naší firmě?

Přihlaste se pod svými přihlašovacími údaji. Své firemní údaje můžete editovat v nastavení -> Editovat firemní údaje.

  Jak funguje svj poptávkový systém www.svjpoptavky.cz?

Poptávající společenství vlastníků vloží zdarma svou poptávku na zboží nebo služby ze všech možných oborů a celé ČR. Naši pracovníci ji zkontrolují, upraví do přehledného formátu a telefonicky zkontrolují, případně doplní informace k poptávce. Telefonicky ověříme všechny poptávky. Poptávky jsou jen od statutárních orgánů bytových bytových domů a jsou odpovídající velikostí a zajímavým finančním objemem.

  Jak zruším zasílání poptávek?

Pokud si přejete zrušit zasílání poptávek, zašlete Váš požadavek e-mailem na kontakt@svjpoptavky.cz Případně máte možnost zrušit zasílání poptávek po přihlášení, kdy v menu nastavení kategorií odstraníte všechny kategorie k zasílání.

  Jak si nastavím kategorie pro zasílání poptávek?

Přihlaste se do systému jako dodavatel, nastavení zasílání poptávek naleznete v sekci „Nastavení“.